Поради для батьків » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

01 лют 2023

Фільми від психолога

Фільми від психолога
10 фільмів, які варто подивитися дітям.
Список відомого психолога!
Кіно може допомогти нам краще розуміти своїх дітей. Ми поспішаємо поділитися з вами десятьма фільмами, які, як вважають психологи, варто дивитися батькам і всім, хто виховує дітей – від дошкільнят до підлітків.
Психолог Лінда Джонс Руфер (LindaJonesRufer) склала список картин, в яких зачіпаються теми дорослішання, пошуків себе і подолання труднощів на шляху становлення.
«Фільми, які стоять в цьому списку, варто подивитися і дітям, і батькам, – каже Лінда Руфер. – Після перегляду спробуйте обговорити їх разом і з’ясувати, що вас особливо зворушило, що здалося знайомим і навіть наболілим. Можливо, це допоможе вам самим зробити правильний вибір і уникнути помилок».

27 січ 2023

Поради психолога для батьків

Поради психолога для батьків

Поради психолога для батьків

13 січ 2021

5 ідей для проведення корисного дозвілля з дітьми

5 ідей для проведення корисного дозвілля з дітьми Настільні ігри неодмінно мають захопити вашу дитину
Їх варто обирати за віком. Для учнів початкової школи буде цікаво пограти у «ходилки-бродилки з кубиком», для підлітків та старшокласників - монополію та інші ігри, які розвивають логічне мислення. Лото, пазли - теж будуть цікаві для дітей будь-якого віку.


13 січ 2021

Поради батькам. Як ефективно організувати навчальний процес вдома

Поради батькам. Як ефективно організувати навчальний процес вдома
Олайн-навчання розраховано на дітей,
здатних працювати самостійно без постійного стимулювання та підштовхування. Але воно здатне привчити слабо вмотивовану дитину до самостійності та відповідальності. І може стати потужним поштовхом для саморозвитку та самореалізації. Але це відбувається у тому випадку, якщо ваша дитина зможе безконфліктно опанувати цю передову технологію самоосвіти.

11 січ 2021

До уваги батьків!

До уваги батьків!
Оплату за харчування учнів
не здійснювати в зв'язку з змінами рахунків з січня 2021 року.

03 вер 2020

Чи потрібно дітям носити маски?

Чи потрібно дітям носити маски?
З урахуванням наявних фактичних даних
про захворюваність COVID-19 і передачу інфекції серед дітей, а також психосоціальні потреби і особливості розвитку дітей різного віку, ВООЗ і UNICEF Ukraine надали рекомендації щодо необхідності носіння масок дітьми різного віку.

09 кві 2019

КУЛЬТУРА ХАРЧУВАННЯ

КУЛЬТУРА ХАРЧУВАННЯ

1. За кожним класом/групою у їдальні навчального закладу мають бути закріплені столи.
2. Готові страви видаються кожному класу/групі окремо, відповідно до графіка приймання гарячого харчування, складеного завідувачем виробництва їдальні й зат¬вердженого керівником закладу.
3. Графік гарячого харчування ви¬вішується в обідній залі. Контроль за його додержанням, а також за порядком під час прийняття їжі учнями покладається на черго¬вого обідньої зали.
При складанні графіка приймання гарячого харчування врахо¬вується необхідність обов'язкового охоплення гарячим харчуван¬ням учнів початкових класів, дітей, які перебувають у школі на по¬довженому дні, а також дітей пільгових категорій, у тому числі тих, які навчаються у ІІ зміну.
4. Продаж буфетної продукції здійснюється готівкою буфетницею, при цьому продук¬цію необхідно відпускати щипцями поштучно і заздалегідь роз-кладати порціями (салати, бутерброди, соки тощо).
5. Для збудження апетиту має значення обстановка, у якій відбу¬вається приймання їжі. У їдальні повинно бути чисто, затишно і тихо. Під час приймання їжі не можна відволікати дітей розмова¬ми, лекціями, книгами. Усі діти повинні мати за столом своє пос¬тійне місце. Варто привчати дітей до самообслуговування і при¬щеплювати їм культурно-гігієнічні навички: миття рук перед ужи¬ванням їжі й після нього, полоскання рота після їжі, користування індивідуальними рушниками, паперовими серветками, столови¬ми приборами.
6. Педагоги, присутні у їдальні під час приймання їжі, повинні звертати увагу на культуру поведінки дітей, дотримання ними призначеної дієти, кількість харчових залишків після прийняття їжі.

19 січ 2018

Як зробити свій дім безпечним для дітей

Як зробити свій дім безпечним для дітей
Перебуваючи у звичайному оточенні, діти часто завдають собі шкоди. У міру того, як діти дорослішають, змінюється і характер їхніх ушкоджень.
Немовлятко може легко поперхнутись шматочком їжі. Малідіти не раз падають, коли намагаються кудись вилізти, або обпікаються, чи отруюються, коли торкаються предметів, до яких можна дотягнутися, чи попробувати їх на смак.
Діти старшого дошкільного віку часто зазнають ушкоджень під час гри на дорогах або коли граються надворі.
Багатьом таким випадкам можна запобігти. І цей обов'язок допомогти дитині лежить на батьках або інших дорослих, з якими час від часу перебуває дитина.


14 гру 2017

Профілактичні та здоров'я відновлювальні заходи при гострих респіраторних захворюваннях

Профілактичні та здоров'я відновлювальні заходи при гострих респіраторних захворюванняхОсновні правила профілактики ГРВІ
• Менше людей - менше вірусів. Уникайте людних місць.
• Чим ближче до людини, тим більше шансів заразитися. Тримайте дистанцію.
• Руки хворого - джерело інфекції. Поменше рукостискань.
Не перегрівайте! Зволожуйте! Провітрюйте! Оптимальні параметри повітря для житлових приміщень: температура 16-22 ° С, відносна вологість повітря - 40-70%. Створіть комфорт в цих межах. Холодно? Одягніться!
• Мийте руки. Немає можливості - використовуйте вологі гігієнічні та дезінфікуючі серветки.
• Зволожуйте слизові оболонки дихальних шляхів.
• Пам'ятайте: - ліків, що зменшують ймовірність ГРВІ, не існує;
- ймовірність ГРВІ зменшують повноцінне харчування, активний спосіб життя, можливість виспатися, посмішка і гарний настрій.
Профілактичні заходи у колегіумі:
1. Оптимальний режим температури повітря та вологості у приміщенні.
2. Провітрювання класних кімнат.
3. Прогулянки на свіжому повітрі.
4. Вологе прибирання кабінетів 2-3 рази на день.
5. Киснева терапія при споживання кисневої пінки.
6. Фітотерапія: “Протизастудний”, “Імунологічний”, “Вітамінний” фіточаї.
7. Інгаляції з фізрозчином.
Заходи під час підвищеного рівня захворюваності на ГРВІ
1. Обмеження масових заходів.
2. Вчасне виявлення хворих та їх ізоляція шляхом направлень на консультацію до лікаря.
3. Бактерицидне санування повітря у класах з найбільшою кількістю хворих.

20 лис 2017

Увага! Увага! Увага!

Увага! Увага! Увага!
Дітям і підліткам у соцмережах пропонують ігри, які доводять учасників до самогубства. Як вберегти дітей від цього лиха?
Коли ситуація набула розголосу, з’ясувалося, що коло захоплених небезпечними флешмобами значно ширше і однією грою не обмежується. Чим приваблюють дітей такі розваги в інтернеті і як дорослим розпізнати небезпеку?
>> <<