doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
22 лют 2021

Фестиваль снігу

Фестиваль снігу
22 лют 2021

День рідної мови у «Вулику»

День рідної мови у «Вулику»
Кожного року 21 лютого
увесь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Ось і дошкільнята старшої групи "Квіточки"приєдналися до відзначення під гаслом «Солов'їну, барвінкову,колосисту -на віки українську рідну мову в дар дали мені батьки». Метою даного заходу було: виховання у дітей любові до рідної мови та розуміння її краси, розвиток мовленнєвих здібностей, збагачення словникового запасу.
18 лют 2021

Обережно! Небезпечні бурульки!

Обережно! Небезпечні бурульки!
11 лют 2021

STREAM-освіта в дії

STREAM-освіта в дії
10 та 11 лютого 2021 року
в рамках декади «STEM-зима» у дошкільних групах «Вулик» відбулися заняття з конструювання музичних інструментів з домінантним напрямом – Arts (МИСТЕЦТВО, або Таємниці Дивосвіту»). На заняттях діти разом з музичним керівником Новак В.В. з підручних матеріалів створювали африканські музичні інструменти банджо та маракаси, а також освоювали техніку гри на них.
08 лют 2021

Поради психолога батькам

Поради психолога батькам
03 лют 2021

Освітній STREAM-ПРОЕКТ «Юні кулінари»

Освітній STREAM-ПРОЕКТ «Юні кулінари»
В рамках декади «STEM-зима»
03 лютого 2021 року у дошкільних групах «Вулик» відбувся освітній STREAM-ПРОЕКТ «Юні кулінари» з домінантним напрямом – Technology (Технології, або Таємничі перетворення). Метою даної роботи було: набуття дітьми корисних практичних навичок, розширення кола їхніх знань і формування ключових компетентностей; мотивація до спільної творчості та конструктивного спілкування.
P.S. Кулінарне мистецтво схоже на чаклунство. Коли людина готує, задіяні всі п’ять почуттів і додається шосте любов. Даруйте дітям любов – готуйте разом. Адже щастя на десерт – це так просто!
02 лют 2021

Аромотерапія

Аромотерапія
У дошкільних групах «Вулик»
надзвичайні ефекти дають впроваджені здоров’язберігаючі технології, одна з яких - аромотерапія. Спеціально підібрані запахи, маючи лікувальні властивості, впливають як на настрій, так і на фізичний стан: заспокоюють, поліпшують пам'ять, увагу, полегшують дихання....Ефірні олії володіють протимікробними властивостями. Це відмінний засіб боротьби з бактеріями та інфекціями. Застосування аромотерапії у дошкільнят дозволяє підтримувати піднесений настрій та позитивні емоції протягом дня.
01 лют 2021

Поради психолога батькам

Поради психолога батькам
29 січ 2021

Інженерний тиждень у «Вулику».

Інженерний тиждень у «Вулику».
Сучасний темп життя
потребує підготовки фахівців нової генерації, які б могли критично та креативно мислити, створювати інновації, досліджувати, моделювати, творити… Розпочинати таку підготовку слід уже з дитячих років. Цьогоріч вихованці дошкільних груп «Вулик» мали змогу приєднатися до проведення «Інженерного тижня – 2021», який відбувався у закладі під гаслом: «Не дізнаєшся – не спробуєш, не спробуєш – не дізнаєшся!»

27 січ 2021

Пізнаємо світ граючись… Кольорові малюнки на снігу

Пізнаємо світ граючись…  Кольорові малюнки на снігу
Прогулянки на свіжому повітрі надзвичайно корисні,
але їх можна зробити більш цікавими та захоплюючими, проявивши трохи фантазії і творчості… 27 січня вихователі дошкільних груп «Вулик» організували та провели захоплююче заняття на свіжому повітрі. За допомогою невеликої кількості фарб і пляшечок, засніжений майданчик дітлахи розфарбували яскравими барвами, подарували веселий настрій, додали творчого натхнення усім, кому пощастило помилуватися художніми витворами.


>> <<