doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
14 травня 2021

Обережно – змії!

Обережно – змії!
ЯК ВБЕРЕГТИСЯ ВІД УКУСІВ ЗМІЙ: ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ
1. Одягайтесь відповідно
Якщо ви вирушаєте в місцевість, де потенційно можуть бути плазуни, вдягайте одяг, що захистить від укусів. Це повинні бути довгі штани із цупкої тканини, високі черевики. Штани потрібно заправити в черевики.
07 травня 2021

Онлайн-привітання з Днем матері від вихованців «Вулика»

Онлайн-привітання з Днем матері від вихованців «Вулика»
День матері,
мабуть, одне з найтепліших і найщиріших свят, адже кожен із нас із дитинства несе в душі єдиний і неповторний образ своєї мами, яка все зрозуміє, пробачить, завжди підтримає і буде самовіддано любити, незважаючи ні на що. Вихованці дошкільних груп «Вулик» приготували для своїх мам зворушливе відеовітання.

30 кві 2021

У передчутті свята

У передчутті свята
З 26.04 по 30.04.2021 року
у дошкільних групах «Вулик» проходив тематичний тиждень присвячений Великодню. Адже Пасха – це найсвітліше свято, яке всі ми так щиро любимо з дитинства. Протягом цього тижня дітлахи дізналися багато нового про Великдень, традиції його святкування, головні атрибути свята. Важливою подією для дітей стало відвідування VIII Великоднього фестивалю писанок, на якому мали змогу поглибити знання про культуру та традиції нашого народу.
19 кві 2021

Поради психолога батькам

Поради психолога батькам
12 кві 2021

Обережно кліщі

Обережно кліщі

Обережно кліщі
08 кві 2021

Поради психолога батькам

Поради психолога батькам
06 кві 2021

Скандинавська ходьба

Скандинавська ходьба
Міцне здоров’я у дитинстві – запорука дорослого щасливого життя…
У дошкільних групах «Вулик» впроваджено новий вид здоров’язберігаючої технології для дошкільнят – скандинавська ходьба. Під час ходьби зміцнюється опорно-руховий апарат, навантаження розподіляється рівномірно по всьому тілу, краще засвоюється кисень, вирівнюється дихання, зміцнюються м’язи, виправляється постава. Діти із піднесеним настроєм проводили час на свіжому повітрі, адже турбота про виховання здорової дитини є пріоритетним напрямком в роботі дошкільного закладу.
02 кві 2021

Кольоровий тиждень у «Вулику»

Кольоровий тиждень у «Вулику»
Дуже цікавим і насиченим видався
тиждень з 29.03 по 02.04.2021 року для вихованців дошкільних груп «Вулик». Адже він був не простим, а кольоровим! Метою даного заходу було: продовження впровадження в практику роботи з дітьми елементів кольоротерапії; використання кольору задля розвитку пізнавальних процесів; розвиток естетичного смаку та збагачення позитивного емоційного досвіду.
01 кві 2021

ЯКІ ЩЕПЛЕННЯ СЛІД РОБИТИ ДІТЯМ?

ЯКІ ЩЕПЛЕННЯ СЛІД РОБИТИ ДІТЯМ?
Щойно дитина народжується,
із стерильного середовища матусиного живота вона потрапляє у світ, густо населений різноманітними мікроорганізмами. Деякі з них є корисними, вони допомагають організму в процесах життєдіяльності. Декотрі можуть викликати легкі захворювання, що не є небезпечними для життя, але допомагають тренуванню імунітету – здатності організму чинити спротив зовнішнім загрозам. Але існує клас мікробів – вірусів, бактерій, грибків і найпростіших – які можуть бути смертельно небезпечними для дітей, і у до-вакцинальну еру вони забирали мільйони життів.
За оцінкою ВООЗ, щороку вакцини рятують життя від 2 до 3 мільйонів людей, і ця цифра могла би збільшитися ще на 1,5 мільйона, якби охоплення вакцинацією було глобальним. Те, що сьогодні ми всі маємо доступ до вакцин, є великим досягненням! У цій статті ми розповімо про те, які щеплення роблять дітям і дорослим протягом усього життя.
22 бер 2021

Всесвітній день води у «Вулику»

Всесвітній день води у «Вулику»
22 березня
вихованці дошкільних груп «Вулик» відзначили Всесвітній день води. Цього дня у закладі було проведено цікаве та повчальне тематичне заняття. Метою якого було: формування у дітей знань про значення води в житті людини; розширення знань про місцезнаходження води в природі; розширення та узагальнення знань про воду та її властивості.
>> <<